loader-logo

Acentelerle Nasıl Çalışıyoruz

ApplyBoard, öğrencileriniz için program bulma, başvuru yapma ve kabul alma işlemlerini basitleştirir.
Student Profile

1. ADIM

Öğrenci Profili Oluştur ve Uygun Programla Eşleştir

ApplyBoard Platformu, öğrencilerinizin benzersiz özgeçmişleri ve ilgilendikleri alanlarla göre program ve kurumlarla eşleştirir. Tek bir evrensel başvuru formuyla, öğrencileriniz için birden çok programa, okula ve ülkelere başvuru yapabilirsiniz.

2. ADIM

Öğrenci Başvurularınızı İnceliyoruz ve Okullara Gönderiyoruz

ApplyBoard Takımı, alınan her başvurunun eksiksiz olduğundan emin olmak için kontrol eder. Başvurular incelendikten sonra, ApplyBoard tarafından, partner okullarmıza değerlendirilmek üzere gönderilir.
Reviewing Student Applications
Get Letter of Acceptance

3. ADIM

Öğrencileriniz Kabul Mektuplarını Alır

ApplyBoard Sistemini kullanarak yapılan başvurularda, öğrencileriniz %95 ihtimalle seçtiği okullardan kabul alırlar. ApplyBoard kabul mektubunu aldıktan sonra, sizi bilgilendirecek ve kabul paketini paylaşacaktır.

4. ADIM

Vize Başvurusunda Bulunun

ApplyBoard tarafından kabul paketini aldıktan sonra, öğrencilerinize vize başvurularında ve seyahat dökümanlarını hazırlamakta yardımcı olun. Bu süreç boyunca ApplyBoard size yardımcı olacak.
Apply for Visa
Recruiter Getting Commission

5. ADIM

Komisyonunuzu Alın

Tebrikler! Öğrenciniz başarılı bir şekilde programına başladı! Öğrencinizin programa başladığını ve ApplyBoard’a ödeme yapıldığını teyit ettikten sonra, komisyonunuzu bir kaç gün içinde alacaksınız.